Aktualności

Miejsce pracy: Rakszawa
 
KUPIEC 11 Lipca 2019r
Miejsce pracy: Rakszawa
Miejsce pracy: Koszalin


 
KIEROWNIK PRODUKCJI 1 Lipca 2019r
Miejsce pracy: Koszalin
 
Miejsce pracy:Łomża
 
MECHANIK 12 Czerwca 2019r
Miejsce pracy: Łomża
AUTOMATYK 12 Czerwca 2019r
2 lokalizacje : Koszalin, Jędrzejów
ELEKTRYK 11 Czerwca 2019r
Miejsce pracy: Browar Zabrze
Program praktyk realizowany jest w 5 lokalizacjach, wybierz dogodną dla Siebie
Browar: Jędrzejów, Rakszawa, Koszalin, Łomża, Zabrze
Miejsce pracy: Jędrzejów, Łomża, Koszalin, Zabrze
Miejsce pracy: Łomża, Koszalin Jędrzejów, Zabrze
Marka Łomża rozpoczyna rok od rozszerzenia portfolio produktowego o dwa warianty – Łomża Pszeniczne 0,0% oraz Łomża Ciemne, które są dostępne na półkach już od wczesnej wiosny.
 
Po sukcesie, jaki odniosła
Piwo Łomża Jasne zdobyło pierwsze miejsce w kategorii European Lager
NAGRODA DLA MARKI ŁOMŻA - CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2018 23 Sierpnia 2018r

 

Rok 2018 zdecydowanie należy do marki Łomża. Po otrzymaniu wielu nagród m.in. Superbrands Polska Marka, Przebój FMCG 2018, Konsumencki Lider Jakości, Hermes Poradnika Handlowca czy Dobra Marka 2018 czas na CHMIELAKI KRASTOSTAWSKIE. 

Łomża Jasne, czyli flagowy produkt z portfolio marki Łomża, zdobył pierwsze miejsce podczas konsumenckiego konkursu Chmielaki Krasnostawskie – 48 ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów. To najstarszy i największy festiwal piwny w Polsce, gdzie nagrody przyznawane są na podstawie głosów konsumentów. Organizatorzy uwzględniają w kategoriach najnowsze światowe trendy piwne i realia rynkowe.

Odznaczony produkt – Łomża Jasne to piwo dolnej fermentacji od lat warzone w łomżyńskim browarze. Jego receptura opiera się na użyciu trzech starannie dobranych składników: wody, słodu i chmielu. To produkt, z którego jesteśmy najbardziej dumni i który trafia do konsumentów w wielu miejscach w Polsce i na świecie.

Łomża Jasne jest propozycją dla osób ceniących sobie najwyższą jakość produktów, którzy bardzo świadomie dokonują swoich wyborów. Żyją w zgodzie ze sobą i kierują się własną drogą. Dla marki to argument za tym by tworzyć doskonałe piwo bez żadnych kompromisów, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Nagrody dla Łomży 0,0% 10 Maja 2018r
Nowa Łomża bezalkoholowa została doceniona przez liderów opini nagrodą Konsumencki Lider Jakości w kategorii Debiut Roku 2018.
100% PIWA 0% ALKOHOLU 9 Kwietnia 2018r
Marka Łomża rozpoczyna sezon letni od wprowadzenia produktu w 100% pozbawionego alkoholu – Łomża 0,0%. To absolutna nowość na rynku, ponieważ obecnie większość piw bezalkoholowych zawiera od 0,3 do 0,5% alkoholu.
Łomża w nowej odsłonie 27 Lipca 2017r
2017 to rok przełomowy, w którym Łomża zmienia się na wielu płaszczyznach. Naszym celem jest uczynić Łomżę najlepszym piwem regionalnym w Polsce.
Z przyjemnością informujemy o otwarciu Przedstawicielstwa Van Pur w Szanghaju. Szybki wzrost sprzedaży na chińskim rynku zadecydował o potrzebie założenia lokalnego biura. Szanghaj, biznesowe centrum Chin jest dla niego idealną lokalizacją.
Wine & Food Lab Masterclass to prestiżowa platforma degustacji i dobierania napojów alkoholowych klasy premium do artykułów spożywczych segmentu gourmet. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się podczas targów SIAL w Paryżu w dniach 16-20 października 2016 roku.
Nowa Łomża Radler 17 Czerwca 2016r
Do rodziny piw marki Łomża dołączył nowy członek – Łomża Radler. Dla wszystkich miłośników Łomży Lemonowej mamy dobrą informację: Łomża Radler ma nowe, odświeżone opakowanie
i nazwę!
Z dumą prezentujemy nową linię w naszym portfolio produktów – Brok Specialty. Stworzyliśmy nowe ekstrakty, z których powstały wyjątkowe piwa. Dzięki użyciu specjalnych odmian słodów i chmielu wprowadziliśmy do procesu warzenia nową jakość.
VAN PUR S.A.
ul. Cybernetyki 7,
02-677 Warszawa
Social media
Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XIII
Gospodarczy,
NIP: PL 8133392434,
KRS: 0000231094,
REGON: 180020885

Kapitał Zakładowy: 48 348 500 PLN (opłacony w całości)

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego

Social media

Wszelkie prawa zastrzeżone (c)
2013 Van Pur S.A.
Projekt: agencjainvitro.pl, Realizacja: technetium.pl
Czy jesteś osobą pełnoletnią?
Are you of legal drinking age?
Eres un adulto?
Si No
你是否已满18岁?