Aktualności

RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 3 Kwietnia 2017r
Plan wydzielenia nieruchomości.

Pliki do pobrania

Poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko Managera ds. Eksportu.

Oferta pracy na stanowisko Manager ds Eksportu 15 Listopada 2016r

Poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko Managera ds. Eksportu na rynkach azjatyckich.

Opis stanowiska:
- Aktywne i skuteczne pozyskiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych;
- Profesjonalne przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami;
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z kontrahentami oraz skuteczne pozyskiwanie regularnych zamówień eksportowych;
- Analiza potrzeb i wymagań wybranych rynków zagranicznych, poszukiwanie nisz rynkowych;

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej, poparte konkretnymi wynikam - preferowane doświadczenie na rynkach azjatyckich;
- Umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji biznesowych;
- Umiejętność podejmowania decyzji i skutecznej realizacji projektów;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Dyspozycyjność do elastcznych godzin pracy w ramach zagranicznych podróży słóżbowych;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i wrażliwość międzykulturowa;
- Pozytywne i dynamiczne podejście do pracy;
- Biegła znajomość angielskiego - znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;
- Biegła znajomość pakietu MS Office;<
- Zaangażowanie, chęć rozwoju osobistego.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającej wpółpracę na rynkach zagranicznych;
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- perspektywy rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę pracy.<

Jak aplikować?
List motywacyjny oraz CV z obowiązkową wpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883” proszę przesyłać na adres: kariera@vanpur.com z dopiskiem Manager ds. Eksportu.

Poszukujemy osoby o bardzo dobrej organizacji pracy na stanowisko Referenta do spraw Administracji w Rakszawie, województwo podkarpackie.

Zatrudnimy osobę z uprawnieniami na stanowisko Operatora wózka widłowego w browarze Van Pur w Łomży.

Z przyjemnością informujemy o otwarciu Przedstawicielstwa Van Pur w Szanghaju. Szybki wzrost sprzedaży na chińskim rynku zadecydował o potrzebie założenia lokalnego biura. Szanghaj, biznesowe centrum Chin jest dla niego idealną lokalizacją.
Wine & Food Lab Masterclass to prestiżowa platforma degustacji i dobierania napojów alkoholowych klasy premium do artykułów spożywczych segmentu gourmet. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się podczas targów SIAL w Paryżu w dniach 16-20 października 2016 roku.
Nowa Łomża Radler 17 Czerwca 2016r
Do rodziny piw marki Łomża dołączył nowy członek – Łomża Radler. Dla wszystkich miłośników Łomży Lemonowej mamy dobrą informację: Łomża Radler ma nowe, odświeżone opakowanie
i nazwę!
Z dumą prezentujemy nową linię w naszym portfolio produktów – Brok Specialty. Stworzyliśmy nowe ekstrakty, z których powstały wyjątkowe piwa. Dzięki użyciu specjalnych odmian słodów i chmielu wprowadziliśmy do procesu warzenia nową jakość.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 18 Czerwca 2015r
Plan połaczenia spółek Van Pur S.A. i General Biznes Sp. z o.o.

Ruszyła nowa kampania reklamowa marki Łomża.
Łomża Wyborowe to propozycja, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Srebrne Effie dla kampanii Łomży 7 Października 2014r
Łomżing – kampania promująca piwo Łomża została wyróżniona srebrnym Effie podczas 15. polskiej edycji konkursu Effie Awards.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 1 Października 2014r
Informujemy, że z dniem 01.10.2014 r. nastąpiło wniesienie aportem przedsiębiorstwa Van Pur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do spółki Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie.
Wakacyjne orzeźwienie 16 Września 2014r
Przez całe wakacje inspirowaliśmy konsumentów do zmian i podejmowania wyzwań podczas akcji promocyjnych z Razowym Kwasem Chlebowym.
Zarządy spółek Van Pur oraz Ferell ustaliły plan podziału.
Kierunek: Połudiowy Pacyfik 2 Września 2014r
Przygotowujemy się do wyjazdu na targi Fine Food w Melbourne - jednego z największych wydarzeń branży spożywczej południowego pacyfiku.
Z przyjemnością informujemy o przyznaniu Superior Taste Award dla napoju Van Pur Malt. Wyróżnienie jakości smaku zostało nam wręczone przez International Taste & Quality Institute (iTQi) w dniu 5 czerwca 2014 r.
Zarządy spółek Van Pur sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Brand Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ustaliły plan połączenia.

Od 19 maja 2014 w telewizji można zobaczyć pierwszy z serii nowych filmów reklamowych piwa Łomża. Utrzymany jest w konwencji „łomżingu” – zapoczątkowanej w 2013 roku platformy komunikacyjnej marki.
Konkurs 1 Maja 2014r
Rusza konkurs skierowany do kierowników sklepów detalicznych. Głównym zadaniem uczestników będzie przygotowanie przyciągającej uwagę ekspozycji Razowego Kwasu Chlebowego.
VAN PUR S.A.
ul. Cybernetyki 7,
02-677 Warszawa
Social media
Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XIII
Gospodarczy,
NIP: PL 8133392434,
KRS: 0000231094,
REGON: 180020885

Kapitał Zakładowy: 48 578 000 PLN (opłacony w całości)

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego