Aktualności

Zakres obowiązków:
Współpraca z innymi działami firmy i agencjami zewnętrznymi
Wsparcie w tworzeniu materiałów komunikacyjnych ATL i BTL
Wsparcie w koordynacji działań eventowych
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 3 Kwietnia 2017r
Plan wydzielenia nieruchomości.

Pliki do pobrania

RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 3 Kwietnia 2017r

Informujemy, że spółka Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie oraz spółka Lany Real Estate sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ustaliły plan podziału nieruchomości. Zasady podziału określa Plan Podziału Spółki z dnia 30. Marca 2017 roku (załącznik). Restrukturyzacja ma na celu zapewnienie jednolitości modelu biznesowego obu Spółek.

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania

Zatrudnimy osobę z uprawnieniami na stanowisko Operatora wózka widłowego w browarze Van Pur w Łomży.
 
 
 
Z przyjemnością informujemy o otwarciu Przedstawicielstwa Van Pur w Szanghaju. Szybki wzrost sprzedaży na chińskim rynku zadecydował o potrzebie założenia lokalnego biura. Szanghaj, biznesowe centrum Chin jest dla niego idealną lokalizacją.
Wine & Food Lab Masterclass to prestiżowa platforma degustacji i dobierania napojów alkoholowych klasy premium do artykułów spożywczych segmentu gourmet. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się podczas targów SIAL w Paryżu w dniach 16-20 października 2016 roku.
Nowa Łomża Radler 17 Czerwca 2016r
Do rodziny piw marki Łomża dołączył nowy członek – Łomża Radler. Dla wszystkich miłośników Łomży Lemonowej mamy dobrą informację: Łomża Radler ma nowe, odświeżone opakowanie
i nazwę!
Z dumą prezentujemy nową linię w naszym portfolio produktów – Brok Specialty. Stworzyliśmy nowe ekstrakty, z których powstały wyjątkowe piwa. Dzięki użyciu specjalnych odmian słodów i chmielu wprowadziliśmy do procesu warzenia nową jakość.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 18 Czerwca 2015r
Plan połaczenia spółek Van Pur S.A. i General Biznes Sp. z o.o.

Pliki do pobrania

Ruszyła nowa kampania reklamowa marki Łomża.
Łomża Wyborowe to propozycja, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Srebrne Effie dla kampanii Łomży 7 Października 2014r
Łomżing – kampania promująca piwo Łomża została wyróżniona srebrnym Effie podczas 15. polskiej edycji konkursu Effie Awards.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 1 Października 2014r
Informujemy, że z dniem 01.10.2014 r. nastąpiło wniesienie aportem przedsiębiorstwa Van Pur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do spółki Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie.
Wakacyjne orzeźwienie 16 Września 2014r
Przez całe wakacje inspirowaliśmy konsumentów do zmian i podejmowania wyzwań podczas akcji promocyjnych z Razowym Kwasem Chlebowym.
Zarządy spółek Van Pur oraz Ferell ustaliły plan podziału.
Kierunek: Połudiowy Pacyfik 2 Września 2014r
Przygotowujemy się do wyjazdu na targi Fine Food w Melbourne - jednego z największych wydarzeń branży spożywczej południowego pacyfiku.
Z przyjemnością informujemy o przyznaniu Superior Taste Award dla napoju Van Pur Malt. Wyróżnienie jakości smaku zostało nam wręczone przez International Taste & Quality Institute (iTQi) w dniu 5 czerwca 2014 r.
Zarządy spółek Van Pur sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Brand Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ustaliły plan połączenia.

Pliki do pobrania

Od 19 maja 2014 w telewizji można zobaczyć pierwszy z serii nowych filmów reklamowych piwa Łomża. Utrzymany jest w konwencji „łomżingu” – zapoczątkowanej w 2013 roku platformy komunikacyjnej marki.
Konkurs 1 Maja 2014r
Rusza konkurs skierowany do kierowników sklepów detalicznych. Głównym zadaniem uczestników będzie przygotowanie przyciągającej uwagę ekspozycji Razowego Kwasu Chlebowego.
Łomża Export została uhonorowana złotym medalem Monde Selection przez International Institute for Quality Selections – niezależną międzynarodową organizację badającą jakość produktów żywnościowych.
VAN PUR S.A.
ul. Cybernetyki 7,
02-677 Warszawa
Social media
Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XIII
Gospodarczy,
NIP: PL 8133392434,
KRS: 0000231094,
REGON: 180020885

Kapitał Zakładowy: 48 578 000 PLN (opłacony w całości)

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego

Social media

Wszelkie prawa zastrzeżone (c)
2013 Van Pur S.A.
Projekt: agencjainvitro.pl, Realizacja: technetium.pl
Are you of legal drinking age?
Czy jesteś osobą pełnoletnią?
你是否已满18岁?