Aktualności

RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 3 Kwietnia 2017r
Plan wydzielenia nieruchomości.

Pliki do pobrania

RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 3 Kwietnia 2017r

Informujemy, że spółka Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie oraz spółka Lany Real Estate sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ustaliły plan podziału nieruchomości. Zasady podziału określa Plan Podziału Spółki z dnia 30. Marca 2017 roku (załącznik). Restrukturyzacja ma na celu zapewnienie jednolitości modelu biznesowego obu Spółek.

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania

Poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko Managera ds. Eksportu.
 
 
Poszukujemy osoby o bardzo dobrej organizacji pracy na stanowisko Referenta do spraw Administracji w Rakszawie, województwo podkarpackie.
 
 
Zatrudnimy osobę z uprawnieniami na stanowisko Operatora wózka widłowego w browarze Van Pur w Łomży.
 
 
 
Z przyjemnością informujemy o otwarciu Przedstawicielstwa Van Pur w Szanghaju. Szybki wzrost sprzedaży na chińskim rynku zadecydował o potrzebie założenia lokalnego biura. Szanghaj, biznesowe centrum Chin jest dla niego idealną lokalizacją.
Wine & Food Lab Masterclass to prestiżowa platforma degustacji i dobierania napojów alkoholowych klasy premium do artykułów spożywczych segmentu gourmet. To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się podczas targów SIAL w Paryżu w dniach 16-20 października 2016 roku.
Nowa Łomża Radler 17 Czerwca 2016r
Do rodziny piw marki Łomża dołączył nowy członek – Łomża Radler. Dla wszystkich miłośników Łomży Lemonowej mamy dobrą informację: Łomża Radler ma nowe, odświeżone opakowanie
i nazwę!
Z dumą prezentujemy nową linię w naszym portfolio produktów – Brok Specialty. Stworzyliśmy nowe ekstrakty, z których powstały wyjątkowe piwa. Dzięki użyciu specjalnych odmian słodów i chmielu wprowadziliśmy do procesu warzenia nową jakość.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 18 Czerwca 2015r
Plan połaczenia spółek Van Pur S.A. i General Biznes Sp. z o.o.

Pliki do pobrania

Ruszyła nowa kampania reklamowa marki Łomża.
Łomża Wyborowe to propozycja, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Srebrne Effie dla kampanii Łomży 7 Października 2014r
Łomżing – kampania promująca piwo Łomża została wyróżniona srebrnym Effie podczas 15. polskiej edycji konkursu Effie Awards.
RESTRUKTURYZACJA SPÓŁKI 1 Października 2014r
Informujemy, że z dniem 01.10.2014 r. nastąpiło wniesienie aportem przedsiębiorstwa Van Pur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do spółki Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie.
Wakacyjne orzeźwienie 16 Września 2014r
Przez całe wakacje inspirowaliśmy konsumentów do zmian i podejmowania wyzwań podczas akcji promocyjnych z Razowym Kwasem Chlebowym.
Zarządy spółek Van Pur oraz Ferell ustaliły plan podziału.
Kierunek: Połudiowy Pacyfik 2 Września 2014r
Przygotowujemy się do wyjazdu na targi Fine Food w Melbourne - jednego z największych wydarzeń branży spożywczej południowego pacyfiku.
Z przyjemnością informujemy o przyznaniu Superior Taste Award dla napoju Van Pur Malt. Wyróżnienie jakości smaku zostało nam wręczone przez International Taste & Quality Institute (iTQi) w dniu 5 czerwca 2014 r.
Zarządy spółek Van Pur sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Brand Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ustaliły plan połączenia.

Pliki do pobrania

Od 19 maja 2014 w telewizji można zobaczyć pierwszy z serii nowych filmów reklamowych piwa Łomża. Utrzymany jest w konwencji „łomżingu” – zapoczątkowanej w 2013 roku platformy komunikacyjnej marki.
Konkurs 1 Maja 2014r
Rusza konkurs skierowany do kierowników sklepów detalicznych. Głównym zadaniem uczestników będzie przygotowanie przyciągającej uwagę ekspozycji Razowego Kwasu Chlebowego.
VAN PUR S.A.
ul. Cybernetyki 7,
02-677 Warszawa
Social media
Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XIII
Gospodarczy,
NIP: PL 8133392434,
KRS: 0000231094,
REGON: 180020885

Kapitał Zakładowy: 48 578 000 PLN (opłacony w całości)

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego

Social media

Wszelkie prawa zastrzeżone (c)
2013 Van Pur S.A.
Projekt: agencjainvitro.pl, Realizacja: technetium.pl
Are you of legal drinking age?
Czy jesteś osobą pełnoletnią?
你是否已满18岁?